image

Kompletní jídelní lístek k nahlédnutí ZDE

Denní nabídka ZDE

Svatomartinských hody ZDE

Velikonoční hody ZDE
Nově nabízíme možnost dobít si u nás vaše elektro kolo.

V naší nekuřácké hotelové restauraci, která má kapacitu 50 míst, vám nabízíme stylové posezení pod klenutými stropy ze 16 století. V létě poskytují její metrové kamenné zdi příjemný chládek, v zimě naopak příjemné teplo, které tyto vyhřáté zdi poskytují. Vaříme po celý den a tak když si trochu přispíte, už po deváté hodině vám kromě klasické snídaně nabídneme i čerstvou polévku, guláš nebo řízeček jen tak s chlebem a okurkou a Plzničku načepovanou na hladinku, jak krásně snídá paní Vašáryová ve filmu Postřižiny.

image

Snídani, oběd i večeři si samozřejmě u nás můžete dát i v zahradní restauraci ve stínu živého plotu, nebo na posezení v podloubí, ze kterého je krásný výhled na celé renesanční náměstí našeho města, jedno z nejhezčích v celé naší vlasti. V těchto venkovních prostorách už samozřejmě s cigaretou, pokud si ji nedokážete odepřít.

image

Hotelová restaurace vám nabídne v případě zájmu i mimořádný sportovní zážitek u televizoru s úhlopříčkou 152 cm, na které je možné například při vysílání Velké pardubické vidět žokeje Váňu v životní velikosti a co teprve míč, když se zatřepetá v síti.

image

Rádi se vám také pochlubíme naším čepovaným pivem ze zachlazeného sklepa, který je v případě vašeho zájmu k nahlédnutí. Právě tento zachlazený románský sklep z roku 1501 dává našemu Plzeňskému a dalším čepovaným značkám punc mimořádné kvality, díky které jsme byli oceněni certifikátem Plzeňského Prazdroje za plnění nejpřísnějších kriterií v péči o čepované pivo. Zaměstnanci hotelu jsou v této péči a čepování piva pravidelně školeni a právě proto se u nás jejich složení mění jen minimálně – všichni se totiž těší na další školení do Plzně. Proto je velká pravděpodobnost, že se ve stejné sestavě sejdeme i při vaší další návštěvě.

V naší vinárně si je možné sednout v případě pořádání večírků, svateb a jiných společenských akcích, které budou čítat do 30 osob. Stačí si zarezervovat termín a celá bude jen pro vás

image

Kontakt

Telefon:
+420 491 472 571

Mobil:
+420 603 457 915

Mobil:
+420 604 142 147

Email:
hotelubroucka@seznam.cz